Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Гібридна сонячна станція 12 кВт 3 фази для дому

Гібридна сонячна станція 12 кВт 3 фази для дому
  • Потужність 12 кВт
  • Кількість панелей 32 шт.

Гібридна сонячна електростанція для приватного будинку – це власна енергія та захист від аварій на лініях електропередач. Саме такий проект ми реалізували в сезоні 2023 року в Сумах. Це 12 кВт сонячна електростанція, що має в своєму складі гібридний  3 фазний інвертор та літієвий акумулятор ємністю 15 кВт*год.

Дім замовника повністю на електрозабезпеченні разом з опаленням, та ГВС. Тож безперебійне електроживлення в такому випадку вкрай важливе. Окрім того будинок, що повністю на електрозабезпеченні споживає протягом року відносно велику кількість електроенергії. Приблизно 13 – 15 тис. кВт*год. Саме для максимального забезпечення власних потреб будинку в електроенергії, а також для безперебійного і стабільного живлення усіх електроприладів незалежно від відключень мережі, ми спроектували і встановили в будинку гібридну сонячну електростанцію. 

Сонячні панелі для дому

Сонячні панелі від компанії Ja Solar моделі JAM54S30-420GR потужністю по 420 Вт у кількості 32 шт. ми встановили на дах будинку. Вони мають різну орієнтацію від східного до західного напрямку. У порівнянні з виключно південним напрямком установки сонячних панелей це дещо знижує загальну річну генерацію. Проте, враховуючи необхідність резервного живлення у ранкові, та вечірні години, це призводить до підвищення генерації енергії саме у ці частини доби. Загалом протягом року така кількість і орієнтація фотомодулів генерує близько 14 тис. кВт*год.

Переважна більшість (70 – 75%) цієї електроенергії генерується панелями у весняно-літній період, коли споживання будинку мінімальне. Тому, для можливості реалізації надлишків генерації від сонячних панелей, ми оформили замовнику “зелений” тариф. Згідно з цими правилами, кожен кіловат, згенерований за місяць понад споживання будинку, оплачується по ціні 5,12 грн. Таким чином за літо клієнт накопичує близько 25 – 30 тис. грн. пасивного прибутку.

Трифазний резерв живлення для дому

Оскільки будинок замовника має повністю електрозабезпечення, питання автоматичного резервного живлення є для нього вкрай актуальним. Система опалення, кухонні прилади, нагрів води. Все це працює виключно на електриці. Для надійного безперебійного живлення дому ми подобували цю СЕС на гібридному трифазному інверторі Deye потужністю 12 кВт. Він здатен витримувати перевантаження і перекоси споживання до 6 кВт на фазу. 

До гібридного інвертора ми поставили літієвий акумулятор власної збірки з нових Li-Ion NMC LG Chem  комірок загальною ємністю 15 кВт*год. Навіть без допомоги сонячних панелей, такий акумулятор забезпечує резервне живлення будинку протягом доби гарантовано.

Долучайтесь до сонячної енергетики разом з нашою командою INTELENG!

 

 


Поділитися у соціальних мережах: