Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Гібридна сонячна станція 12 кВт (три фази) Deye

Гібридна сонячна станція 12 кВт (три фази) Deye
  • Потужність 12 кВт
  • Кількість панелей 30 шт.

Трифазна гібридна сонячна електростанція – це просто “маст хев” коли Ваш будинок повністю на електро. Саме так вирішив наш сьогоднішній замовник. І ось три головні тези, що дає гібридна сонячна електростанція потужністю 12 кВт (380 В)

Забезпечення власних потреб в електриці за рахунок сонячних панелей

Якщо Ваш будинок повністю на електрозабезпеченні, то опалення і приготування їжі, як і нагрів води Ви забезпечуєте виключно електроенергією. У такому випадку за рік Ви споживаєте не менше 15000 кВт*год. Навіть по сьогоднішньому дотаційному тарифу на електроенергію для населення, за рік таке споживання обійдеться у кругленьку суму – не менше 40 тис. грн. 

Сонячна електростанція, що має потужність фотомодулів на рівні 15 кВт протягом року генерує не менше 15000 кВт. Звісно в літній період – значно більше Вашого споживання, в Зимовий – значно менше.

Пасивний дохід від продажу електроенергії по “зеленому” тарифу

Проте, схема роботи “зеленого” тарифу дозволяє Вам не просто перекривати літніми заробітками зимові витрати, а й отримати значний прибуток за сезон. Оскільки купуєте Ви кіловати по 2,64 грн., а продаєте державі надлишки генерації по 5,12 грн. дана сонячна станція має у своєму складі 30 шт. фотомодулів  Ja Solar потужністю 550 Вт. Сумарна потужність СЕС по панелям становить 16,5 кВт. Генерація електроенергії за рік – 16 – 17 тис. кВт*год. Навіть коли будинок повністю на електрозабезпеченні, в літній період по  реалізовується в мережу не менше 10 тис. кВт*год. У грошовому еквіваленті це становить не менше 50 тис. грн. виплат. по “зеленому” тарифу.

Незалежність від аварійних відключень електроенергії

Цю сонячну станцію ми побудували на базі інвертора DEYE SUN-12K-SG04LP3-EU. Це трифазний гібрид потужністю 12 кВт. Він витримує перекоси навантаження до 6 кВт на фазу. Для будинку, що має трифазний електричний котел системи опалення та ГВС – це просто незамінна річ. В парі з нашим акумулятором Li-ion NMC LG Chem ємністю 13,5 кВт*год. інвертор DEYE забезпечує безперебійну роботу всього будинку. Мова не лише про невеликі споживачі типу холодильник чи освітлення. Такий комплект обладнання забезпечує упевнене резервне живлення всього будинку. Опалення, гаряча вода, електроплита – все це працює завдяки літієвим акумуляторам та сонячним панелям.

Якщо Ви плануєте будівництво чи купівлю будинку з повним електрозабезпечення, ми рекомендуємо Вам подбати завчасно про можливість монтажу сонячних панелей. Адже гібридна сонячна станція – це енергетична безпека і фінансова стабільність Вашого будинку на довгі роки. Звертайтесь в нашу компанію INTELENG за успішним досвідом реалізації подібних проектів.


Поділитися у соціальних мережах: