Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Гібридна сонячна станція 12 кВт

Гібридна сонячна станція 12 кВт
  • Потужність 12 кВт
  • Кількість панелей 30 шт.

Гібридна сонячна станція для приватного будинку – це стабільне джерело електроенергії незалежне від аварійних відключень мережі. Окрім того, гібридна домашня СЕС – це власний бізнес з продажу екологічно чистої електроенергії по “зеленому” тарифу. Кожен кіловат понад Ваше місячне споживання переданий в мережу оплачується по ціні 5,12 грн.

Цей проект ми реалізували в сезоні 2023 року в Сумах. Сонячна електростанція, що її ми побудували на трифазному гібридному інверторі Deye SUN-12K-SG04LP3-EU є трифазною. Номінальна потужність інвертора становить 12 кВт (380 В). 

Зелений тариф – джерело пасивного прибутку

Сонячні панелі проекту від топ-виробника компанії Ja Solar потужністю 550 Вт у кількості 30 шт. Сумарна потужність по ФЕМ становить 16,5 кВт. Сонячні панелі розташовані на східному та західному схилах даху. В такій конфігурації сонячна станція протягом року генерує 16 – 17 тис. кВт*год. Оскільки будинок обладнано газовим опаленням, то щорічне споживання електроенергії в ньому становить близько 6 тис. кВт*год. Таким чином щорічний продаж електроенергії по “зеленому” тарифу становить 10 тис. кВт*го, що у грошовому еквіваленті – не менше 50 тис. грн. пасивного прибутку. 

Гібридна СЕС – гарантія захисту від блекауту

До хорошого гібридного інвертора від Deye ми виготовили літієвий акумулятор з якісних елементів від компанії LG Chem , та оснастили його платою керування, захисту та балансування від Jikong. Ємність акумулятора становить 13,5 кВт*год. Він дозволяє навантаження в режимі резерву до 10 кВт. А його ємності досить для живлення всього будинку в режимі економ протягом півтори доби навіть без допомоги сонячних панелей. Враховуючи їх наявність можемо з упевненістю сказати, що така система живлення гарантує автономну роботу будинку протягом дуже тривалого часу.  

Якщо Ви прагнете енергетичної незалежності від аварій електромереж, та фінансової самодостатності Вашого домогосподарства, радимо побудувати гібридну сонячну електростанцію. Звертайтесь за успішним досвідом до нашої команди INTELENG


Поділитися у соціальних мережах: