Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Гібридна сонячна станція 5 кВт

Гібридна сонячна станція 5 кВт
  • Потужність 5 кВт
  • Кількість панелей 12 шт.

Домашня сонячна електростанція, що забезпечує Ваш будинок екологічно чистою електроенергією. Джерело безперебійного живлення, яке забезпечує роботу Ваших електроприладів у разі відключення мережі. Пасивний дохід в Євро від продажу електроенергії за зеленим тарифом. Це все про гібридні домашні сонячні електростанції.

Один з таких проєктів ми реалізували восени 2022 року в Сумах. Це гібридна сонячна електростанція з підключенням до зеленого тарифу. Така опціє дозволяє отримати економічний зиск з установки сонячних панелей на будинку. Адже з весни по осінь 5 кВт фотомодулів генерують приблизно 4000 кВт*год. При цьому, на власні потреби будинку, зазвичай, витрачається не більше третини. Все решта продається в мережу по ціні 5,5 грн./кВт*год.

В проекті ми використали гібридний інвертор SOLIS RHI-5K-48ES-5G однофазний, потужністю 5 кВт з пристроєм моніторингу та внутрішнім лічильником змінного струму. Та укомплектували його літій-іонним акумулятором Dyness A48100 (4,8 кВт*год. /48 В). Завдяки CAN-зв’язку інвертора і АКБ робота гібридної станції в цілому є абсолютно коректною та безпечною, адже якісний гібридний інвертор Solis є абсолютно сумісним з акумуляторами бренду Dyness. Навіть без сонячних панелей такий комплект обладнання виконує функцію джерела безперебійного живлення. Інвертор здатен утримувати зарядженим акумулятор від мережі і живити підключене до нього навантаження, коли мережа відключається.

Сонячні панелі JA SOLAR JAM72S30-540/MR потужністю 540 Вт кожна, у кількості 13 шт. забезпечують високу генерацію електроенергії протягом усього дня. Ми встановили їх за допомогою алюмінієвої системи кріплення на даху будинку та технічної будівлі. Доповнюють проект, як за звичай, якісний соларний кабель KBE та щит захисту інвертора ETI. 

Гібридна СЕС 5 кВт чудово зарекомендувала себе в період аварійних відключень електроенергії а з весни 2023 року працює на повернення інвстицій завдяки продажу електроенергії в мережу за зеленим тарифом.

Якщо Вас цікавить подібне рішення, ласкаво просимо звертатися за консультацією!


Поділитися у соціальних мережах: