Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Гібридна сонячна станція Deye 6 кВт

Гібридна сонячна станція Deye 6 кВт
  • Потужність 6 кВт
  • Кількість панелей 12 шт.

Гібридна сонячна станція для дому на базі інвертора Deye 6 кВт. Ми збудували її в сезоні 2023 року в Сумах. Замовник вже мав на той час мережеву сонячну станцію, що працює на умовах “зеленого” тарифу. Також він самотужки придбав 12 шт. сонячних панелей і вживані акумулятори з базових станцій мобільного зв’язку. Наша задача полягала в добудові опорної конструкції під фотомодулі, та монтажі додаткових сонячних панелей. Також ми встановили гібридний інвертор та виконали підключення всієї системи і резервної групи навантаження у будинку.

Також на об’єкті ми реалізували автозапуск дизельного генератора по сигналу від інвертора. У випадку зниження напруги на акумуляторах до певної межі, інвертор видає сигнал на запуск генератора. Енергія від генератора йде на поточні потреби будинку та на зарядку АКБ до необхідного рівня. При цього досягненні інвертор видає сигнал на зупинку генератора. Цей алгоритм виконується автоматично і гарантує захист акумуляторів від надмірного розряджання.

В  режимі роботи з мережею встановлений гібридний інвертор має змогу генерувати надлишки енергії від сонячних панелей в мережу по “зеленому” тарифу.


Поділитися у соціальних мережах: