Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Гібридна сонячна станція на Luxpower

Гібридна сонячна станція на Luxpower
  • Потужність 5 кВт
  • Кількість панелей 16 шт.

Гібридна домашня СЕС  на базі інвертора Luxpower SNA5000. Сумський район, сезон 2022 року. Станція працює за умовами “зеленого” тарифу. Вартість продажу надлишків електроенергії в мережу становить 6,37 грн./кВт*год. 

Сонячні панелі проекту JA SOLAR JAM72S30-560/GR 560 WP, MONO потужністю по 560 Вт встановлені на даху будинку. Частково на системі з підйомом кута. Оскільки на південному схилі тераси дах є під дуже малим куток 7 градусів, ми використали опорні трикутники. Це дало нам змогу встановити сонячні панелі під кутом 27 градусів до горизонту. Як наслідок, ці ж панелі згенерують протягом року на 12 – 15 % більше енергії.

Окрім забезпечення власних потреб будинку та продажу надлишків генерації у мережу, сонячна станція працює як джерело безперебійного живлення для цілого дому.  При аварійних відключеннях електроенергії, гібридний інвертор Luxpower SNA5000 миттєво перемикає живлення на акумулятор. Для цього ми встановили li-ion NMC LG Chem акумулятор ємністю 6,5 кВт*год. Його зарядка відбувається переважно від енергії сонячних панелей. Проте в періоди низької сонячної активності він підзаряджаєтсья і від мережі також.

Гібридна сонячна електростанція – це пасивний заробіток, максимальна економія на мережевій електриці, та надійний безперебійник на випадок відключень мережі. Будуйте власну енергонезалежність разом з нашою командою INTELENG.

 

 

 


Поділитися у соціальних мережах: