Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Мережева сонячна електростанція в Сумській області потужністю 30 кВт

Мережева сонячна електростанція в Сумській області потужністю 30 кВт
  • Потужність 30 кВт
  • Кількість панелей 81 шт.

Сонячна енергетика в Україні розвивається ударними темпами. Компанія ІНТЕЛ ІНЖЕНІРІНГ є популяризатором альтернативних джерел енергії. Ми активно долучаємось до розвитку ВДЕ і впроваджуємо проекти сонячних електростанцій в Сумській області.

Чергова сонячна електростанція, яку ми реалізували під ключ в цьому році має потужність 30 кВт. Це максимально допустима величина в межах приватного домогосподарства.

Мережевий інвертор компанії Solis п’ятого покоління забезпечує перетворення струму від фото-модулів, та його продаж в мережу. Станція працює за “зеленим” тарифом. В проекті ми використали сучасні сонячні батареї ABi-Solar AB72MHC одиничною потужністю 400 Вт загальною кількістю 81 шт. Така комплектація станції забезпечує щорічну генерацію електроенергії на рівні 36000 кВт*год. У грошовому виразі це дорівнює сумі у 5200 $ стабільного пасивного доходу.

Покрівля, на яку ми встановлювали сонячні панелі виконана з профнастилу. Тож для надійної фіксації фото-модулів ми використали блочно-модульну систему кріплення з анодованого алюмінію. Для комутації елементів СЕС було застосовано якісний соларний кабель компанії KBE. Для захисту інвертора від можливих аварій з боку мережі ми встановили щит захисту та комутації ETI.

Інвертор компанії Solis-30K-DC-5G ми облаштували штатною системою моніторингу за роботою сонячної електростанції. Це забезпечує для клієнта цілодобовий доступ до інформації про стан та продуктивність системи. Як компанія інсталятор, в свою чергу, ми маємо змогу перевірити робочі характеристики фото-електростанції.


Поділитися у соціальних мережах: