Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Мережева сонячна станція 25 кВт зелений тариф

Мережева сонячна станція 25 кВт зелений тариф
  • Потужність 25 кВт
  • Кількість панелей 68 шт.

Зелений тариф в 2023 році в Україні має такі ж правила оформлення, та таку ж ставку як і в попередні довоєнні роки 2020 – 2022. Сьогоднішній проект – це домашня мережева сонячна електростанція потужністю генерації 25 кВт для приватного будинку в Сумах.

Ми використали в проекті сонячні панелі преміум якості JA SOLAR JAM54S30-420/GR 420 WP, MONO (BLACK FRAME) в чорній рамі. Загальна кількість фотомодулів 68 шт. Сумарна потужність станції по DC становить 28,56 кВт. Панелі розміщена на східному та західному схилах покрівлі. В такій конфігурації сонячна станція протягом року генерує 28000 кВт*год екологічно чистої електроенергії.

Система кріплення сонячних панелей – класична для металочерепиці. Це нержавіючі шпильки та профіль з анодованого алюмінію. Вона забезпечує довговічність та надійність монтажу фотомодулів.

Мережевий інвертор від перевіреного бренду SOLIS S5-GC25K потужністю 25 кВт (3 фази) має п’ятирічну офіційну гарантію в Україні. Зручний додаток моніторингу роботи інвертора дозволяє відслідковувати статистику та поточний стан сонячної станції.

Проект уже введено  в експлуатацію та оформлено “зелений” тариф зі ставкою 6,37 грн./кВт*год. Враховуючи власне споживання домогосподарства замовника на рівні 6000 кВт*год. протягом року, то чистий прибуток від роботи цієї сонячної станції складає 110 – 115 тис. грн. за рік. Плюс економія на не придбанні мережевої електроенергії становить додатково близько 10 тис. грн. за рік.

Звертайтесь в нашу компанію INTELENG за безкоштовною консультацією.


Поділитися у соціальних мережах: