Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Плюс 30 кВт в Сумській області

Плюс 30 кВт в Сумській області
  • Потужність 30 кВт
  • Кількість панелей 54 шт.

Ранньою весною 2021 року наша команда INTELENG відправилась на північ Сумської області. Цього разу ми збудували першу чергу тридцяти кіловатної сонячної електростанції. Вона забезпечить потреби домогосподарства в електроенергії, а її надлишки направить в мережу за “зеленим” тарифом.

Знову мало вільного місця у дворі і знову ми зводимо над гаражем надійну опорну металоконструкцію. Ми використовуємо для цього конструкційну профільну трубу, якісну поліуретанову емаль і, найголовніше, золоті руки наших монтажників!

На рамі встановлено 54 монокристалічних фотомодуля ABi-Solar потужністю по 450 Вт. Ми підключили їх на мережевий стрінговий інвертор Solis-30K-5G потужністю 30 кВт. Ми завжди використовуємо інвертори цього бренду, облаштовуємо їх системою моніторингу та централізовано відслідковуємо роботу усіх сонячних електростанцій, які ми збудували.

По плану до існуючих ми додамо ще 24 фотомодуля та вийдемо на сумарну потужність по постійному струму 35,1 кВт.

В такій комплектації сонячна електростанція видасть в мережу за рік близько 39000 кВт*год. електроенергії.

При ставці “зеленого” тарифу 0,155 USD/кВт*год. (це вже за вирахуванням податків) щорічний заробіток від такої домашньої СЕС становить близько 6000 USD. Це без врахування власного споживання домогосподарства.


Поділитися у соціальних мережах: