Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Резервне живлення будинку на інверторі Deye 6 кВт

Резервне живлення будинку на інверторі Deye 6 кВт
  • Потужність 6 кВт
  • Кількість панелей

Резервне живлення будинку на випадок аварійних відключень електроенергії. Автоматичний ввід резерву забезпечує гібридний інвертор Deye SUN потужністю 6 кВт (220 В). Цей проект реалізований нашою командою в сезоні 2023 року. Обладнання розміщене в гаражі приватного будинку в безпосередній близькості до розподільчої електрошафи.

На резервний вихід інвертора підключені майже всі електроспоживачі будинку, за винятком бойлера. Його робота не є критично важливою при блекаутах.

Запас енергії забезпечує літієвий акумулятор нашої збірки Li-ion NMC LG Chem, 120 Ah, 5,5 kWh з платою управляння Smart BMS Jikong. Він дозволяє пікові навантаження номінальної потужності інвертора – 6 кВт. В режимі ощадливої енерговитрати при довгострокових відключеннях електроенергії наш акумулятор забезпечує до 12 – 15 годин автономної роботи. 

Робота ДБЖ на базі інвертора Deye є автоматичною, не потребує управління. Поки є зовнішнє живлення від мережі, інвертор використовує його для забезпечення потреб будинку. Коли мережа відключається, інвертор миттєво перемикає навантаження на акумулятор. При відновленні 220 В в мережі, інвертор переводить живлення дому на неї і розпочинає зарядку акумулятора.

За бажанням замовника, до цієї системи можна підключити сонячні панелі і вона перетвориться в повноцінну гібридну сонячну електростанцію.

Звертайтесь в нашу компанію INTELENG за енергобезпекою Вашого дому.


Поділитися у соціальних мережах: