Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Резервне живлення дому Deye SUN 6 кВт

Резервне живлення дому Deye SUN 6 кВт
  • Потужність 6 кВт
  • Кількість панелей
  • Ємкість АКБ 10 кВт*год.

Резервна система живлення будинку, яку наша команда збудувала наприкінці 2022 року у містечку Буча Київської області. Завдання цього комплекту обладнання – це безперебійне живлення виділеної групи навантаження. А головно, автоматичний ввід цього резервного живлення.

Саме так працює домашній ДБЖ на базі інвертора Deye SUN-6K-SG03LP1-EU

Він живить підключене навантаження від мережі, коли вона є. У разі відключення електроенергії, інвертор миттєво переключає живлення на акумулятор. Тож прилади, приєднані до ДБЖ по суті не помічають відключення. Живлення від акумулятора продовжується до відновлення напруги в мережі або до його повного розряду. До речі, глибина розряду АКБ регулюється налаштуваннями інвертора. Коли мережа знову з’являється, інвертор переключає живлення на неї, та починає цикл зарядки акумулятора.

Серед гібридних інверторів для домашніх резервних систем живлення інвертори Deye мають суттєву перевагу. Вони можуть корректно працювати з літієвими акумуляторами без CAN-зв’язку АКБ і інвертора. Це дозволяє успішно застосовувати їх у комплекті з нашими літієвими акумуляторами. Вони мають аналогічні відомим брендам (Pylontech, Dyness) характеристики, але коштують вдвічі дешевше. Загалом це економить кінцевому клієнту тисячу – дві доларів на проекті домашньої системи резервного живлення.

Працює інвертор в комплекті з нашим літієвим акумулятором ємкістю 10 кВт*год. При навантажені у режимі резервного живлення 500 Вт, він забезпечить автономну роботу без мережі протягом 18 – 20 годин.

Подбайте про власну енергетичну безпеку разом з нашою командою!


Поділитися у соціальних мережах: