Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Сонячна електростанція 10 кВт для дому

Сонячна електростанція 10 кВт для дому
  • Потужність 10 кВт
  • Кількість панелей 26 шт.

Сонячна електростанція – прекрасний спосіб забезпечити енергетичну незалежність вашого будинку. Побудувавши власну СЕС ви більше не будете платити  за електроенергію державі. Навпаки, згідно із законом “Про альтернативні джерела енергії”, надлишки генерації у весняно-літній період ви продасте за “зеленим” тарифом. Робота сонячної електростанції в межах приватної господи приносить додаткові кошти до сімейного бюджету.  А ще, це суттєвий внесок у здорове майбутнє нашої планети!

Невелика домашня сонячна електростанція потужністю всього 10 кВт. Саме такий проект був реалізований нашою командою INTELENG цієї зими у місті Суми.

У проекті задіяно 26 шт. сонячних батарей моделі ABI-SOLAR AB455-60MHC, 455 WP, MONO сумарною потужністю 11,83 кВт. Перетворення енергії від сонячних панелей у змінний струм з напругою 220 В, та частотою 50 Гц виконує мережевий інвертор Solis-10K-4G-DC потужністю 10 кВт. Він обладнаний системою моніторингу роботи СЕС через мережу Wi-Fi. Це дозволяє і нам – інсталяторам, і клієнту постійно тримати на контролі роботу системи.

Сонячні панелі компактно розташовані на даху будинку. Для цього ми використали класичну дахову систему кріплення фотомодулів Kripter. Вона виготовлена з анодованого алюмінію і нержавіючої сталі. Мала вага та гарантія відсутності корозії на увесь час експлуатації сонячної станції. А це не менше 20 років!

Така домашня сонячна електростанція за рік виробляє 10000 – 11000 кВт*год. електроенергії. Погодьтеся, це значно менше аніж споживає ваш приватний будинок. Кожен надлишковий кіловат продається державі по ціні близько 4,5 грн.

Якщо вас цікавлять деталі цього проекту, будь ласка звертайтесь за консультацією!

 

 


Поділитися у соціальних мережах: