Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Сонячна електростанція 10 кВт для магазину

Сонячна електростанція 10 кВт для магазину
  • Потужність
  • Кількість панелей 10 шт.

Невелику сонячну електростанцію для продуктового магазину наша компанія встановила влітку 2022р. в селі Сад під Сумами. Це мережева СЕС, що покликана зменшити споживання об’єктом електроенергії з мережі.

Як відомо, комерційні об’єкти мають значно вищий тариф на елеткроенергію, аніж побутові споживачі. А отже, витрати такого об’єкту як продуктовий магазин, особливо в літній період року, досить значні. Холодилькики, кондиціонер – ці прилади споживають немало електроенергії. Основне їх навантаження припадає якраз на літо – період високої сонячної активності. Тож замістити значну частину споживання електроенергії вдень сонячними панелями – чудова ідея для економії коштів. Адже кожен згенерований сонячними панелями кіловат – не куплений з мережі по ціні 7 грн.

Перша черга будівництва – масив з 10 шт. сонячних панелей від виробника JA SOLAR модель JAM72S30-540 потужністю по 540 Вт кожна. Це перевірені якісні фотомодулі. 

Дах магазину плаский, тож ми обрали баластну систему кріплення сонячних панелей з оцинкованого профілю.

Інвертор – мережевий Solis-10K-DC-4G (10 кВт, 3 фази / 2 трекера) дозволяє підвищити в майбутньому потужність панелей до 13 кВт.

За 2022-й рік сонячна електростанція згенерувала майже 4000 кВт*год. екологічно чистої електроенергії і зекономила власнику близько 25000 грн. на платіжках за електроенергію.


Поділитися у соціальних мережах: