Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Сонячна електростанція 15 кВт для дому

Сонячна електростанція 15 кВт для дому
  • Потужність 15 кВт
  • Кількість панелей 26 шт.

Домашня сонячна електростанція побудована нашою командою INTELENG у сезоні 2021р. Це мережева система, робота якої відбувається згідно правил “зеленого” тарифу.

Покрівлі будівель в даному проекті є пласким, тож ми використали специфічну систему кріплення фотомодулів. Це так звані опорні трикутники. Вони фіксуються до покрівлі, в залежності від її типу, або через комбіновані шпильки, або через кронштейни через покрівельні гвинти. Вже на змонтовані опорні трикутники ми встановлюємо сонячні панелі та з’єднуємо між собою у певній послідовності.

Матеріал виконання опорних трикутників фотомодулів – оцинкований профіль.

Площа під монтаж сонячних батарей у даному проекті була досить невеликою для замовленої потужності, тож ми задіяли найбільші доступні фотомодулі. ABI-SOLAR
AB590-78MHC, 590 WP, MONO 182HC потужністю 590 Вт кожна у кількості 26 шт. сумарно дають 15,3 кВт за сонячної погоди.

Перетворення енергії від сонячних панелей у змінний струм з частотою 50 Гц забезпечує трифазний мережевий інвертор від компанії Solis потужністю 15 кВт Solis-15K-DC-4G

Продуктивність такої сонячної електростанції в Сумській області складає близько 16000 кВт*год на рік. Що у перерахунку на чистий прибуток за “зеленим” тарифом становить 2500 USD.

Долучайтеся до сонячної енергетики разом з нашою командою!

 


Поділитися у соціальних мережах: