Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Сонячна електростанція 30 кВт на підприємстві

Сонячна електростанція 30 кВт на підприємстві
  • Потужність 30 кВт
  • Кількість панелей 63 шт.

Електроенергія є основним енергетичним ресурсом, який споживає кожне промислове підприємство. Коли мова йде про потужні виробничі лінії, що зранку до вечора потребують суттєвих обсягів електропостачання, то оптимізація витрат на енергоносії стає досить актуальною задачею для власника такого бізнесу.

В даному проекті ми побудували мережеву сонячну електростанцію для забезпечення власних потреб підприємства в електроенергії. Її потужність – 30 кВт. Підприємство займається виробництвом паливних брикетів. Графік роботи підприємства – з ранку до вечора, якраз співпадає з сонячною активністю. Основний споживач енергії на підприємстві – лінія пресування паливних брикетів. Вона в номінальному своєму режимі роботи якраз споживає потужність на рівні 30 кВт.

З метою заощадження  коштів на оплаті рахунків за електроенергію, власник бізнесу вирішив інвестувати у власну генерацію.

В рамках підготовки проекту ми провели дослідження графіку споживання електроенергії за допомогою власної мобільної системи моніторингу. Визначили необхідний і достатній рівень потужності майбутньої сонячної електростанції. Важливий нюанс. Будуючи фотоелектростанцію для забезпечення власних потреб підприємства не можна допускати надлишкової потужності обладнання, оскільки це призведе до марної витрати коштів замовника.

Для забезпечення живлення споживачів було обрано перевірений мережевий сонячний інвертор Solis-30K-DC-5G трифазний, потужністю 30 кВт. Він обладнаний системою моніторингу роботи станції, та додатковим смарт-лічильником, що не допускає перетоку згенерованої енергії у зовнішню мережу.

Сонячні модулі проекту JA SOLAR JAM72S30-540/MR 540 WP, MONO – безкомпромісна якість, та високі експлуатаційні показники. Монокристалічні сонячні батареї потужністю по 540 Вт у кількості 63 шт. загальна потужність масиву фотомодулів 34 кВт.

Для монтажу сонячних панелей на дах виробничого цеху ми використали алюмінієву систему кріплення типу Kripter StringSetter. Вона легка і дуже надійна. Нержавіючі шпильки у поєднанні з поліуретановими ущільнювачами забезпечують надійний монтаж і відсутність протікань на довгі роки.

Щодо економічних показників роботи станції. В 2022 році вона вже замістила підприємству 7500 кВ*год., що в перерахунку на вартість електроенергії з мережі становить близько 45 тисяч гривень! І це при тому, що вона простояла весь березень, через активні бойові дії у регіоні.

Щорічний потенціал економії такої сонячної електростанції для підприємства становить близько 200 тисяч грн. при нинішній вартості за кВт з мережі.

Якщо вас цікавить підвищення конкурентоспроможності вашого бізнесу, ласкаво просимо на безкоштовну консультацію.

Ми знаємо як встановити сонячну електростанцію на підприємстві, аби це приносило власнику фінансову вигоду з першого дня її роботи!


Поділитися у соціальних мережах: