Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Сонячна електростанція для приватного будинку в Сумах

Сонячна електростанція для приватного будинку в Сумах
  • Потужність 15 кВт
  • Кількість панелей 38 шт.

Сонячна електростанція для будинку  – це власне джерело екологічно чистої електроенергії, та пасивного прибутку  з прив’язкою до курсу Євро.

Яскравим втіленням цього твердження є літній цьогорічний проект, що реалізувала наша команда INTELENG у місті Суми. Це мережева сонячна електростанція, що працює згідно із законом про “зелений” тариф. ЇЇ номінальна потужність – 15 кВт.

Ми будували дану станцію у два етапи. Спочатку змонтували фотомодулі на дах будинку. Встановили інвертор, виконали всі необхідні підключення, та запустили сонячну електростанцію у експлуатацію. Районний РЕС прийняв станцію, та було оперативно оформлено договір про “зелений” тариф.

Восени наш замовник знайшов фінансування на другу чергу будівництва СЕС, і ми звели опорну конструкцію та змонтували ще ряд фотомодулів.

Таким чином вийшли на сумарну потужність по сонячним панелям – 17,1 кВт. В проекті всього задіяно 38 панелей від AbiSolar AB450-72MHC потужністю по 450 Вт.

Мережевий 15 кВт інвертор Solis-15K-DC-4G з пристроєм моніторингу роботи станції забезпечує передачу електроенергії від фотомодулів у мережу.

Проектна річна генерація такої сонячної електростанції складає близько 18000 кВт*год., що при повному продажу в мережу становить 2800 USD прибутку за рік!

Якщо вас цікавить реальна статистика роботи цієї СЕС, будь ласка зверніться до нас!


Поділитися у соціальних мережах: