Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Сонячна електростанція для власного споживання підприємства 15 кВт

Сонячна електростанція для власного споживання підприємства 15 кВт
  • Потужність 15 кВт
  • Кількість панелей 38 шт.

Вартість мережевої електроенергії для підприємств в Україні досить висока. В залежності від регіону та постачальника, ціна за кіловат для бізнесу сягає 5 – 6 грн. з ПДВ і навіть більше. Електрика ж при цьому є основним енергетичним ресурсом, який споживає вітчизняний бізнес. Тож для того, аби бути конкурентним вже зараз, а особливо в майбутньому наші підприємства все частіше звертають увагу на альтернативні джерела енергії.

Найбільш перспективним, з точки зору реалізації власного джерела енергії, для підприємства є будівництво своєї сонячної електростанції. Її завдання – генерація електроенергії для забезпечення власних потреб підприємства.

Сонячна електростанція для власного споживання  підприємства. Як це працює?

На прикладі реалізованого нашою командою проекту, покажемо поетапно як бізнесу збудувати та налаштувати правильну роботу сонячної електростанції для власних потреб.

Найперший етап – це розрахунок необхідної потужності майбутньої сонячної електростанції. При цьому ми уважно вивчаємо профіль споживання вашого підприємства. Аби в майбутньому закрити по максимуму потребу в електроенергії за рахунок сонця, та не витрачати ваші кошти на зайву потужність обладнання.

Другий етап – будівництво сонячної електростанції. В даному проекті для розміщення фотомодулів ми задіяли східний та західний схили даху офісної будівлі у центрі міста Суми. Сонячні панелі розміщено так, аби уникнути небажаного затінення від дерев та сусідніх будівель. Ефективність роботи СЕС на власне споживання – головна ціль проекту.

Система кріплення фотомодулів, що ми її використали, проста і надійна Kripter String Setter. Виготовлена з анодованого алюмінію та нержавіючих кріплень. Вона забезпечує надійну фіксацію панелей, а також відсутність корозії і протікань покрівлі на весть термін експлуатації сонячної електростанції.

На даному об’єкті ми застосували 38 шт. сонячних батарей JA SOLAR JAM72S20-460/MR 460 WP, MONO, добре відомих своїм високим ККД. Сумарна їх потужність становить 17,5 кВт. Вони розподілені на два масиви та приєднані соларним кабелем до мережевого інвертора. Він у нас як завжди від перевіреного бренду Solis модель Solis-15K-DC-4G (15 кВт, 3 фази). Інвертор додатково обладнано пристроєм моніторингу роботи СЕС, та обмежувачем генерації Acrel. Цей додатковий пристрій відповідає за те, аби ваша сонячна електростанція не генерувала більше, аніж споживає ваше підприємство. Це забезпечує режим нульової зовнішню мережу. Та, як наслідок, відсутність необхідності будь-яких узгоджень установки такої сонячної електростанції з Обленерго. Це в свою чергу значно спрощує та прискорює весь процес реалізації подібного проекту.

Продуктивність побудованої сонячної електростанції становить 17000 кВт*год. електроенергії на рік.

Не придбання такої кількості енергії з мережі по ціні 5 грн./кВт*год принесе підприємству економію у сумі 85 000,00 грн. протягом року. Термін експлуатації сонячної електростанції складає щонайменше 20 років. Такі переконливі показники роботи впевнено доводять. Сонячна електростанція для забезпечення власних потреб підприємства – інвестиція у вашу конкурентоздатність, та сталість вашого бізнесу.

Наша компанія ІНТЕЛ ІНЖЕНІРІНГ має успішний досвід будівництва сонячних електростанцій для власного споживання підприємств, та пропонує своїм клієнтам якісне обладнання з гарантованим результатом роботи!

 

 

 


Поділитися у соціальних мережах: