Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Сонячна електростанція і будиночок

Сонячна електростанція і будиночок
  • Потужність 30 кВт
  • Кількість панелей 88 шт.

Влітку 2021 року наша команда INTELENG реалізувала не зовсім типовий проект сонячної електростанції в місті Суми. Стосовно саме СЕС все як завжди – це мережева домашня сонячна електростанція, що працює згідно із законом про “зелений” тариф.

Додатковою вимогою завдання на проект була побудова будиночка для сонячної електростанції. По факту – це технічне приміщення для господарських потреб. Ми виконали для нього полегшений стрічковий фундамент. Збудували каркас з профільної труби, та інтегрували його в опорну металоконструкцію СЕС. Вийшло компактно та надійно.

Для обшивки будиночка використали покрівельний профлист та металевий блок-хаус хорошої якості. З середини будиночок обшито вологозахисною мембраною під подальшу внутрішню обробку. Двері, вікна, та ринва – повноцінне функціональне приміщення для утримання домашнього реманенту, та складування різних корисних речей.

Основне обладнання сонячної електростанції – це фотомодулі ABI-SOLAR АВ450-72MHC у кількості 88 шт. та інвертор Solis-30K-DC-5G. Обираємо якісне та перевірене устаткування для наших проектів.

Опора фотоелектростанції – проста, надійна багатоопорна просторова конструкція. З точки зору поєднання параметрів вартість-ефективність це оптимальний варіант у випадку нестандартної конструкції.

Економічні показники від роботи такої сонячної електростанції в Сумах:

  • річна генерація електроенергії – 42000 кВт*год.;
  • ставка “зеленого” тарифу – 0,157 $/кВт*год. – чистими (за вирахуванням податків);
  • річний чистий прибуток від роботи СЕС: 6500 $

Якщо Вас цікавить можливість побудови сонячної електростанції для вашого домогосподарства, будь ласка звертайтеся за безкоштовною консультацією до нас!


Поділитися у соціальних мережах: