Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Сонячна електростанція на 30 кВт у Сумському районі

Сонячна електростанція на 30 кВт у Сумському районі
  • Потужність 30 кВт
  • Кількість панелей 84 шт.

Чергова сонячна електростанція від команди INTELENG завершена у Сумському районі. Номінальна потужність інвертора – 30 кВт, 3 фази. Мережева фотоелектростанція вже отримала “зелений” тариф, який на третій квартал 2020 складає 4,88 грн./кВт*год.

Сонячні батареї від лідера списку Tier 1  компанії Ja-Solar моделі JAM72S10, 410W – найвища ефективність у класі. Сумарна потужність по постійному струму – 34,5 кВт.

Електростанція складається з трьох геліополів: східного та західного схилів покрівлі будинку, та окремого столу фотомодулів, що ми збудували у південному напрямку. Сумарна розрахункова річна генерація 35000 кВт*год.

Для кріплення сонячних панелей на будинку ми використали спеціалізовані кріплення для металочерепиці від компанії Kripter. Вони виготовлені з анодованого алюмінію та укомплектовані нержавіючими гвинтами. Ці кріплення є дуже легкими, міцними та надійними. Гарантують відсутність корозії та іржі протягом усього терміну експлуатації фотоелектростанції.

Опорна металоконструкція виготовлена з профільної конструкційної труби достатнього перерізу, та пофарбована поліуретановою антикорозійною емаллю.

 

 


Поділитися у соціальних мережах: