Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Сонячна електростанція “зелений” тариф 30 кВт

Сонячна електростанція “зелений” тариф 30 кВт
  • Потужність 30 кВт
  • Кількість панелей 66 шт.

Зелений тариф для приватних домогосподарств у 2022 році- надійне джерело пасивного прибутку. Оскільки виплати по “зеленому” тарифу прив’язані до курсу Євро – дохідність таких капіталовкладень не змінюється з коливаннями на валютному ринку. Вона, як і раніше, складає 20 – 25% річних у Євро. Як започаткувати власний сонячний бізнес, розкажемо на прикладі проекту домашньої сонячної електростанції, яку наша компанія INTELENG збудувала у сезоні 2021.

Це класична мережева домашня сонячна електростанція, робота якої обумовлена законом “Про альтернативні джерела енергії”. Згідно з правилами цієї гри, така сонячна електростанція забезпечує потреби вашого домогосподарства в електроенергії, а її надлишки продає в мережу за спеціальним тарифом. Його щокварталу встановлює нацкомісія з регулювання питань енергетики.

На перший квартал 2022 року, згідно Постанова № 3026 від 30 грудня 2021 р. «зелений» тариф на електричну енергію, вироблену з енергії сонячного випромінювання генеруючими установками приватних домогосподарств, встановлена потужність яких не перевищує 30 кВт та які введені в експлуатацію з 01 січня 2020 року по 31 грудня 2024 року складає 500,50 коп/кВт·год (без ПДВ). Тобто чистими по “зеленому” тарифу можна отримати по 0,145 USD за кожну кіловат-годину передану у мережу.

За комплектацією дана сонячна електростанція складається з двох окремих масивів фотомодулів. Один з них – це опорна рама над теплицею на городі, інший – навіс на даху господарської будівлі.

Інвертор – пристрій, що перетворює енергію від сонячних панелей на змінний струм, та передає його у мережу вашого будинку, має номінальну потужність 30 кВт (3 фази).

Сонячні батареї в даному проекті – потужністю 550 Вт SUNOVA SOLAR SS-550-72MDH  у кількості 66 шт. забезпечують сумарну потужність сонячної станції по постійному струму 36,3 кВт. В такій комплектації сонячна станція здатна за рік виробити близько 40 000 кВт*год.

Якщо всю цю електроенергію передати в мережу за “зеленим” тарифом, то річний дохід від роботи такої СЕС складе 5800 USD

Долучайтесь до сонячної енергетики разом з нашою командою!


Поділитися у соціальних мережах: