Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Сонячна електростанція “зелений” тариф 30 кВт в максимальній комплектації

Сонячна електростанція “зелений” тариф 30 кВт в максимальній комплектації
  • Потужність 30 кВт
  • Кількість панелей 84 шт.

Представляємо нещодавно виконаний проект домашньої сонячної електростанції для роботи за “зеленим” тарифом номінальною потужністю 30 кВт у місті Суми.

Замовник мав змогу та бажання самостійно придбати основне обладнання – фотомодулі та інвертор. В нашу компанію ІНТЕЛ ІНЖЕНІРІНГ він звернувся з запитом на реалізацію такого проекту. Адже якісне обладнання потрібно правильно та надійно змонтувати, підключити та запустити в роботу. Лише в такому випадку можна досягти найкращого ефекту від роботи сонячної станції.

Будинок має покрівлю з бітумної черепиці. Вона двоскатна та орієнтована на схід-захід. Для монтажу сонячних батарей на покрівлю ми використали легку, міцну та довговічну блочно-модульну систему. Вона складається з окремих блоків спеціального профілю з анодованого алюмінію. Кріпляться такі блоки до покрівлі покрівельними саморізами. Герметичність кріплення забезпечує спеціальна бітумна стрічка.

Розміщені на покрівлі сонячні панелі з’єднані окремими групами в так звані стрінги. Для цього ми застосували надійні сонячні конектори МС4 та якісний соларний кабель від компанії KBE. Заздалегідь спроектовані та виготовлені кабельні траси надійно закріплені на покрівлі та опорних конструкціях на шляху до інвертора. Сонячний кабель поміщено в захисну гофровану трубу, що має стійкість до УФ випромінювання – для збереження та довговічності.

Для розміщення частини фотомодулів ми виготовили опорну металоконструкію перед будинком. Вона має покриття з антикорозійної поліуританової емалі. Всі притиски систем кріплення сонячних панелей в даному проекті виготовлені з анодованого алюмінію та мають нержавіючі метизи.

Основне обладнання:

  • фотомодулі:  Trinasolar tallmax 450 W mono – 84 шт.
  • інвертор: KSTAR KSG-30K-TL – 1 шт.

Для підключення інвертора до мережі змінного струму ми застосували щит захисту та комутації AC 3-63 RS від компанії ETI. Підключення до лічильника, як завжди, надійним мідним кабелем ВВГнг 5х16 від ЗЗЦМ.

Сонячну електростанцію обладнано системою моніторингу. Тож ми будемо стежити за її роботою, вчасно реагувати на зміни параметрів та інформувати замовника в разі необхідності проведення обслуговування. Хоча наш досвід виконання подібних проектів підказує, що правильно змонтована сонячна електростанція обслуговування не потребує.

На виконання усіх робіт по монтажу та запуску сонячної станції у нас пішло 3 дні.

Дякуємо замовнику за гостинність! Вітаємо з початком власного сонячного бізнесу та бажаємо побільше яскравих днів.

 

 


Поділитися у соціальних мережах: