Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Сонячна станція для власних потреб будинку 5 кВт

Сонячна станція для власних потреб будинку 5 кВт
  • Потужність 5 кВт
  • Кількість панелей 10 шт.

Сонячна електростанція з літієвими акумуляторами для забезпечення власних потреб будинку. Проект сезону 2023 року, Сумська область.

Гібридний інвертор сонячної станції LuxpowerTEK SNA 5000 потужністю 5 кВт (220 В). Літієвий акумулятор Li-ion NMC LG Chem, 120 Ah, 5,5 kWh з платою управляння Smart BMS Jikong. Сонячні панелі Ja Solar JAM72S30 потужністю 550 Вт у кількості 10 шт. Система кріплення панелей на дах будинку – анодований алюміній з нержавіючими шпильками.

Сумарна потужність сонячних панелей становить 5,5 кВт. Орієнтація фотомодулів на південний схід під кутом 37 градусів до горизонту. В такій комплектації сонячна станція генерує протягом року не менше 5500 кВт*год. В середньому за день в залежності від сезону це становить:

  • весна 15 – 20 кВт*год.;
  • літо 25 – 28 кВт*год.;
  • осінь 6 – 15 кВт*год.;
  • зима 1,5 – 6 кВт*год.

Середнє добове споживання домогосподарства замовника становить 17 кВт*год. З них більша частина у світлу пору доби. Отже з досвіду спостереження за роботою системи констатуємо, що з березня по жовтень включно сонячна станція фактично повністю забезпечує будинок електрикою за рахунок сонячних панелей. При цьому в темну пору доби живлення виконує акумулятор.

Ну і звісно, окрім самозабезпечення і незалежності від ціни на електроенергію, сонячна гібридна електростанція забезпечує резервне живлення. У випадку аварійних відключень з гібридною СЕС у Вас залишається безперервне електроживлення всього будинку.

Звертайтесь в нашу компанію INTELENG за безкоштовною консультацією!

 


Поділитися у соціальних мережах: