Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Сонячна станція для власного споживання

Сонячна станція для власного споживання
  • Потужність 20 кВт.
  • Кількість панелей 14 шт.

Тариф на електроенергію для комерційних споживачів в Україні є значно вищим, аніж для приватних домогосподарств. В середньому для бізнесу 1 кВт коштує 6,5 – 7 грн. Не дивно, що підприємці цікавляться можливістю зменшення витрат на електроенергію.

Відчутно допомогти в цьому може сонячна електростанція на власне споживання. Кожен згенерований від сонця кіловат не доведеться купувати з мережі. А це значно вигідніше навіть, аніж продаж електроенергії по зеленому тарифу.

Один з таких проектів ми реалізували минулого року. Це перша черга будівництва мережевої сонячної електростанції для забезпечення власних потреб підприємства. Доступний для монтажу сонячних панелей дах є майже пласким. Тому ми використали оцинковану систему кріплення фотомодулів з підйомом кута відносно горизонту до 30 градусів. 

Сонячні панелі проекту  JA SOLAR JAM72S30-540/MR 540 WP, MONO у кількості 14 шт. сумарною потужністю 7,5 кВт

Плануючи подальше розширення, було відразу встановлено 20 кВт інвертор SOLIS S5-GR3P20K з необхідним комплектом захисту та пристроєм моніторингу. Також на замовлення клієнта було додатково встановлено пристрій контролю внутрішніх перетоків електроенергії SmartMAIC D103. 

Якщо Вас цікавить побідне рішення і для Вашого бізнесу, просимо звертатися за безкоштовною консультацією!


Поділитися у соціальних мережах: