Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Сонячна станція під “зелений” тариф 30 кВт

Сонячна станція під “зелений” тариф 30 кВт
  • Потужність 30 кВт
  • Кількість панелей 88 шт.

Домашня сонячна станція під “зелений” тариф – це власний бізнес з пасивним доходом 25% річних в євро. Виплати по “зеленому” тарифу гарантовані державою до кінця 2029 року включно. Саме такий проект ми реалізували в кінці 2022 року на Сумщині. Ввід СЕС в експлуатацію та отримання ставки зеленого тарифу також оформлено у 2022 році.

Вартість продажу електроенергії для цього проекту становить 6,37 грн./кВт*год. без вирахування податків. Нагадаємо, що вони становлять 19,5 %.

Для монтажу сонячних панелей замовник власноручно і зі своїх наявних матеріалів виготовив опорну металоконструкцію у відповідності до наших рекомендацій. Ми змонтували на неї 88 шт. сонячних панелей потужністю 460 Вт кожна. Таким чином сумарна потужність по постійному струму становить 40,5 кВт. Інвертор проекту – Solis 30K потужністю генерації в мережу 30 кВт, яка обмежена програмно на значенні 100%. Суттєве перевантаження інвертора панелями дозволяє отримати вищу генерацію у осінньо-зимовий період року. Загалом це забезпечує річне виробництво електроенергії на річні 38 – 40 МВт*год.

Виплати по зеленому тарифу згідно законодавства проводяться щомісяця і вираховуються як добуток кількості переданої у мережу за місяць електроенергії, та її вартості. Ця сонячна станція протягом року приносить близько 250 тис. грн. доходу, з яких до місцевого бюджету автоматично утримується 50 тис. грн податку на доходи фізичних осіб.


Поділитися у соціальних мережах: