Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Victron Energy – зелений тариф та резервне живлення

Victron Energy – зелений тариф та резервне живлення
  • Потужність 5 кВт
  • Кількість панелей 9 шт.

Обладнання для резервних систем живлення буває дуже різної якості. Беззаперечним лідером на ринку автономних і гібридних інверторів є Голанська компанія Victron Energy. Її відомі на весь світ інвертори мають найширший функціонал, безкомпромісну якість та надійність і дуже детальну систему моніторингу. Гібридні сонячні електростанції на базі  обладнання Victron Energy – це найвища якість та надійність за адекватну ціну.

Саме такий проект реалізувала наша команда INTELENG минулого року в Сумах. Завданням на проектування було забезпечити власне споживання електроенергії будинку за рахунок сонячних панелей, а також мати резервне живлення на випадок відключення мережі. За нашою порадою клієнт швидко пройшов процедуру заміни лічильника на двонаправлений. Це дозволило нам задіяти сонячні панелі по-максимуму оформивши для домогосподарства зелений тариф.

Роль джерела безперебійного живлення виконує інвертор VICTRON ENERGY MULTIPLUS-II 48/5000/70-50 – однофазний, 5 кВт-ий гібрид, що здатен пропускати через себе струм споживання у режимі байпас до 70 А. До нього підключені літій-залізо-фосфатні акумулятори PYLONTECH сумарною ємністю 10 кВт*год. Даний інвертор має можливість підключення на виході двох окремих груп споживачів. Одна з них – зарезервована. Тобто її живлення продовжується від сонячних панелей та акумуляторів, коли відключається мережа. Друга – некритичне навантаження – відключається з вимкненням мережі. 

Спочатку сонце – потім мережа

В будь-якому режимі роботи інвертор в першу чергу використовує енергію від сонячних панелей. Закриває споживання будинку за рахунок сонця. В цьому йому допомагають 9 шт. сонячних панелей Longi LR4-72HPH-455M 455 Вт потужності кожна. А також контролер заряду Victron Energy SmartSolar MPPT 150/70-Tr VE.Can. Коли потужність фотомодулів перевищує споживання будинку, інвертор направляє надлишкову енергію в мережу по зеленому тарифу.

Управління роботою усієї системи, а також детальний моніторинг роботи здійснюється за допомогою фірмового пристрою Victron Energy панель керування Cerbo GX.

Дана гібридна домашня сонячна електростанція на базі обладнання Victron Energy дозволила нашому замовнику комфортно пережити складні часи відключень електроенергії восени та взимку 2022. А з весни 2023 почався період повернення інвестицій за рахунок зеленого тарифу.

Якщо Вас цікавить побідне рішення для Вашого дому звертайтеся в нашу компанію Інтел Інженірінг за безкоштовною консультацією.


Поділитися у соціальних мережах: