Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Зелений тариф для дому 25 кВт

Зелений тариф для дому 25 кВт
  • Потужність 25 кВт
  • Кількість панелей 68 шт.

Домашня мережева сонячна станція для роботи за “зеленим” тарифом. Її ми побудували у сезоні 2023 року в Сумах. Це яскравий приклад інвестиції у економічну стабільність Вашого домогосподарства. Сонячна електростанція з оформленим “зеленим” тарифом дає стабільний пасивний дохід до 2030 року. Якщо порівняти це з депозитом, до прикладу, то рентабельність вкладень у сонячну станцію становить 20 – 25% річних у Євро.

Окрім того, домашня сонячна електростанція забезпечує Ваші власні потреби у електроенергії. А це 10 – 15 тис. грн економії на рік.

В даному проекті ми встановили на дах будинку замовника 68 шт. сонячних панелей Ja Solar JAM54S30-405W. Використали для цього систему кріплення з анодованої рейки та нержавіючих шпильок. Таке кріплення забезпечує надійну фіксацію фотомодулів, та гарантує відсутність корозії матеріалів і протікання покрівлі протягом усього терміну експлуатації сонячної станції.

Інвертор проєкту – мережевий трифазний Solis потужністю 25 кВт. Якісні комплектуючі – запорука стабільної роботи сонячної станції. Зручна програма моніторингу роботи інвертора Solis дозволяє відстежувати стан СЕС та статистику її роботи.

В такій комплектації сонячна станція генерує протягом року 26000 кВт*год., що у перерахунку на виплати по зеленому тарифу становить 3000 – 3200 USD пасивного прибутку. Вже за вирахуванням податків. Плюс з весни по осінь включно ви не платите за електроенергію, тож Вас більше не турбує її вартість.

Потурбуйтесь про власну фінансову стабільність та енергонезалежність. Звертайтесь в нашу компанію INTELENG за безкоштовною консультацією стосовно сонячних електростанцій.


Поділитися у соціальних мережах: