Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Зелений тариф і ДБЖ 5 кВт

Зелений тариф і ДБЖ 5 кВт
  • Потужність 5 кВт
  • Кількість панелей 13 шт.

Гібридна сонячна електростанція – це універсальна система живлення Вашого будинку. Вона забезпечує Вас екологічно чистою електроенергією. Приносить пасивний дохід від продажу надлишків генерації по зеленому тарифу. А також є джерелом безперебійного живлення. На випадок аварій чи планових відключень Ви маєте стабільне джерело живлення Вашого дому.

Гібридна сонячна електростанція потужністю 5 кВт, яку ми побудували у м. Суми минулого року є класичним прикладом такого проєкту. Для розміщення фотомодулів ми обрали найбільш продуктивну частину даху – південно-східний схил. Щоб надійно закріпити сонячні панелі було встановлено дахову систему кріплення для металочерепиці, виготовлену з анодованого алюмінію та нержавіючої сталі. Таке кріплення фотомодулів забезпечує їх надійну фіксацію, та виключає будь-які проблеми з протіканням даху чи корозією металоконструкцій.

Всього у проекті задіяно 13 шт. сонячних панелей JA SOLAR JAM72S30-545/MR 545 WP, MONO сумарною потужністю 7 кВт. За перетворення енергії від фотомодулів у змінний струм 220 В відповідає гібридний інвертор LuxpowerTek SNA-5000. Його потужність становить 5 кВт.

Резервне живлення забезпечується за рахунок літієвого акумулятора, який ми зібрали під замовлення. Це літій-іон NMC акумулятор з вбудованим BMS контролером та балансиром. Номінал його напруги 48 В, ємкість становить 130 А*год., що відповідає 6,5 кВт*год. в перерахунку на кіловати. Вагомою його перевагою є значно нижча вартість у порівнянні з відомими літієвими акумуляторами. При цьому він аж ніяк не поступається їм в робочих характеристиках.

Як працює гібридний інвертор LuxpowerTek SNA-5000

В першу чергу гібридний інвертор забезпечує роботу електроприладів будинку від сонячних панелей. Якщо потужності їх недостатньо, інвертор підмішує енергію з мережі. Якщо потужність сонячних панелей вища, аніж споживання будинку, то надлишок постачається у мережу за зеленим тарифом. Коли мережа відключається, гібридний інвертор Luxpower продовжує живлення підключеного до нього навантаження від сонячних панелей та акумулятора. Якщо в цей час потужності сонячних панелей достатньо для живлення, то АКБ не приймає в цьому участь, а навпаки – заряджається від фотомодулів.

Енергетична безпека Вашого будинку – з нашою командою INTELENG це легко! Запрошуємо на консультацію.

 

 

 


Поділитися у соціальних мережах: