Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Зелений тариф і резервне живлення

Зелений тариф і резервне живлення
  • Потужність 5 кВт
  • Кількість панелей 16 шт.

Гібридна сонячна електростанція для дому – це пасивний дохід в весняно-літній період та надійне резервне живлення на випадок аварійних відключень. Саме такий проект ми реалізували зимою 2022 – 2023 років. 

Гібридна сонячна станція з інвертором Luxpower потужністю 5 кВт, роботу якого оформлено згідно з правилами “зеленого” тарифу. На господарській будівлі замовника ми встановили 16 шт. сонячних панелей Longi LR5-72HPH-545M, 545Wp, Mono загальною потужністю 8,7 кВт. Інвертори Luxpower передбачають таке суттєве перевантаження панелями, що в свою чергу дає значно вищу річну генерацію енергії, а також забезпечує більшу продуктивність в зимовий період року.

Для встановлення панелей ми використали надійну алюмінієву систему кріплення для бітумної черепиці. Частину панелей нам довелося встановили з підйомом кута на алюмінієвих опорних трикутниках. Ми не монтуємо панелі в площину даху, якщо його кут до горизонту становить 12 і менше градусів. В такому випадку панелі значно швидше забруднюються, а взимку з них не сходить сніг.

Резервне живлення на випадок відключення мережі забезпечує наша акумуляторна збірка з нових блоків Li-ion NMC LG Chem 12S2p, 156 Ah, 6,85 kWh укомплектована Smart BMS Jikong в надійному металевому корпусі. Такий акумулятор має ресурс не менше 3000 циклів заряд-розряд при глибині розряду DOD 80%. Ми даємо трирічну гарантію на наші акумулятори.

Подбайте про власну енергетичну незалежність разом з нашою командою INTELENG


Поділитися у соціальних мережах: