Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Зелений тариф потужністю 40 кВт

Зелений тариф потужністю 40 кВт
  • Потужність 30 кВт
  • Кількість панелей 68 шт.

Зелений тариф. Як заробити на сонці

Сонячна електростанція – це комплекс обладнання, що виробляє електроенергію з сонячного випромінювання. Згідно закону про альтернативні джерела енергії, в Україні власники приватних домогосподарств можуть продавати державі вироблену електроенергію. Уряд України купує у населення цю екологічно чисту електроенергію за спеціальним тарифом – його називають “зеленим”. За кожний переданий у мережу кіловат еко-енергії власник сонячної станції отримує близько 4,5 грн.

В межах домогосподарства можна встановити сонячну електростанцію з потужністю інвертора – 30 кВт по змінному струму. Сонячних панелей же до такого інвертора можна підключити більшої загальної потужності. На думку нашої компанії INTELENG адекватний максимум потужності по стороні постійного струму для такої СЕС становить 40 кВт.

В такій комплектації домашня сонячна електростанція здатна згенерувати і передати в мережу обленерго 40 – 45 тисяч кіловат-годин. Якщо перемножити цю кількість електроенергії на ціну кіловату, то виходить, що за рік така система приносить до двохсот тисяч гривень. І це вже за вирахуванням податку.

Домашня СЕС 40 кВт

Саме такий проект був реалізований нашою командою восени 2021 року в Сумській області. Це мережева 30 кВт-на сонячна електростанція, що має у своєму складі 40 кВт фотомодулів. Для монтажу сонячних панелей у правильному положенні стосовно руху сонця, ми збудували опорну конструкцію. Це просторова рама виготовлена з профільної вуглецевої труби, та покрита в кілька шарів антикорозійною поліуретановою емаллю. Для кріплення фотомодулів ми використали також алюмінієві спеціалізовані притиски з композитними підкладками. Конструкція опорної рами достатньо жорстка, аби витримувати поривчасті вітрові навантаження.

У проекті задіяні найбільші доступні сонячні панелі ABI-SOLAR AB590-78MHC, 590 WP, MONO 182HC у кількості 68 шт. сумарною потужністю 40,12 кВт. В такій комплектації сонячна електростанція показує прекрасні результати роботи вже навіть у березні! 250 кВт*год за ясний березневий день 2022 року.

Інвертор проекту – добре перевірений Solis-30K-DC-5G потужністю 30 кВт з пристроєм моніторингу роботи станції. Інвертори цього виробника поправу заслужили повагу серед інсталяторів СЕС в Україні за свої технічні характеристики та конкурентну вартість.

Ця сонячна фотоелектростанція вдало працює і приносить своєму власнику щомісячний дохід.

Долучайтеся і ви до сонячної енергетики разом з нашою командою!


Поділитися у соціальних мережах: