Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram
ООО "ИНТЕЛ ИНЖЕНИРИНГ"
Теплові насоси
Інверторний тепловий насос для басейна Altek Pool 10 220V

Інверторний тепловий насос для басейна Altek Pool 10 220V

Інверторний тепловий насос для басейна Altek Pool 10 220V
1 790 USD
0/5 - Голосів: 0
Напруга живлення 220 В (1 фаза)
Режим обігріву
Теплова потужність (А6W26) 9,6 кВт
Споживана потужність 0,3 - 1,7 кВт
Об’єм басейну 25 - 40 м3
COP 13,3 - 5,5
Діапазон роб. темп. від -5 °С до 43 °С
Марка фреону R32
Розміри зовн./внут. блок 864х359х648 мм
Вага 47 кг
Опис

Altek Pool 10 220V – басейновий тепловий насос інверторного типу. Використовується для підігріву сезонних відкритих басейнів. Завдяки інверторній технології має високі показники ефективності COP і мінімальне енергоспоживання.

УНІКАЛЬНА ТЕХНОЛОГІЯ FULL-INVERTER

Теплові насоси Altek Pool Inverter містять безступеневий компресор та повністю інверторний вентилятор, які підлаштовують власну швидкість обертів під задані параметри роботи.

Інверторний принцип роботи призначений головним чином для роботи на неповну потужність, що несе максимальний СОР та економію, а також знижений рівень шуму.

Переваги Altek Pool 10 220V

  1. Середній СОР 9,5 (Повітря 26 °С / Вода 26 °С / Вологість 80%)

Середній СОР моделі Altek Pool Inverter становить 9,5, що означає можливість виробництва до 9 кВт теплової енергії з 1 кВт електричної. Моделі On/Of можуть забезпечити лише 5 кВт теплової енергії у таких умовах, адже їхній середній СОР знаходиться біля 5.

  1. Низький рівень шуму

Завдяки технології інверторного компресора та підходу використання теплового  насосу на низьких обертах, Altek Pool Inverter може запропонувати вам супер тиху роботу, що буде ще на 7 дБ тихішою при потужності в 50%. Фактично, ці теплові насоси працюють тихіше за холодильник.

  1. Якісні комплектуючі
  • Спіральний титановий теплообмінник. Збільшує поверхню теплообміну на 30 %
  • Технологія підсилення компресора. Збільшує COP на 20% у порівнянні з On/Of моделями;
  • Високоякісний 4-ходовий клапан забезпечує швидке розмороження.

Встановлення теплового насоса «повітря-вода» для нагріву басейна забезпечує суттєве зниження витрат на комунальні платежі.

Як підібрати тепловий насос для басейна? Що необхідно для встановлення теплового насоса? На ці, та багато інших запитань ви отримаєте відповідь звернувшись в нашу компанію «Інтел Інженірінг».

Компанія INTELENG – підбір, поставка і монтаж теплових насосів під ключ, а також сервісне та післягарантійне обслуговування до Ваших послуг!